آیین فجر قرآن در حرم مطهر حضرت هلال بن علی(ع) برگزار می شود

آیین فجر قرآن در حرم مطهر حضرت هلال بن علی(ع) برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ویژه برنامه فجر قرآن در جوار حرم مطهر امامزاده هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های به عمل آمده و به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و همچنین ایام شهادت حضرت زهرا(س) ویژه برنامه فجر قرآن در جوار حرم مطهر امامزاده هلال بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار می‌شود.

وی افزود: این ویژه برنامه در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه در قالب برپایی محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور قاری بین‌المللی محمد رضا پور زرگری و قاریان برجسته شهرستان و همچنین همراه با مراسم تجلیل از قاریان و حافظان نونهال شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: همچنین این ویژه برنامه روز جمعه ۲۰ بهمن ماه نیز پس از اقامه نماز مغرب و عشاء همراه با برپایی محفل شب و شعر و شعرخوانی با حضور دکتر عبدالرضا مدرس زاده به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *