افتخار کنید که فرزندتان شهید شده است

مادرعزیزم برای اینکه من شهید شده ام گریه نکنید و باید افتخار کنید که فرزندتان شهید شده است و چنین سعادتی نصیبش شده است.

نوید شاهد کرمان، شهید محمد بهامین/ یکم فروردین ۱۳۴۹، در روستای جعفر آباد از توابع شهرستان رفسنجان متولد شد. تا پایان‌مقطع راهنمایی درس‌خواند، به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. هجدهم بهمن ۱۳۶۵، در فاو بر اثر اصابت ترکش به سر و گردن، شهید شد. مزار وی در سیدجلال‌الدین رفسنجان واقع است.

بخشی از وصیت نامه شهید محمد بهامین:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود خدمت یگانه منجی عالم بشریت امام زمان و نایب برحقش امام امت این قلب تپنده مستضعفین جهان و با سلام خدمت شهیدان گلگون کفن کربلای ایران و به امید پیروزی هرچه سریعتر رزمندگان کفر لشکر اسلام بر کفر جهانی و با آرزوی آزاد شدن کربلای حسینی و باز شدن راه قدس.

ضمن تقدیم سلام خدمت رهبر کبیر انقلاب و خدمت پدر و مادر عزیز و گرامیم و مردم شهید پرور. ای پدر و ای مادر که طی سال ها رنج و مشقت من را بزرگ کرده اید باید ببخشید که من بدون خداحافظی از شما و برادران و خواهرانم به جبهه رفته ام.

ولی همانطور که خداوند انسان را می آفریند همان طور هم می برد و عمر دست خود انسان نیست انشاءالله که خانواده ام و بخصوص مادرعزیزم برای اینکه من شهید شده ام گریه نکنید و باید افتخار کنید که فرزندتان شهید شده است و چنین سعادتی نصیبش شده است.

وصیت دیگری دارم که برای من سیاه پوش نشوید و از کسانی که مرا می شناسند اگر بدی از من دیده اید مرا ببخشید و من را در امامزاده کنار قبر عزیز عباس اکبری بخاک بسپارید. والسلام ۱۰/۱۱/۱۳۶۵ .به امید پیروزی نهایی رزمند گان اسلام.

ادامه مطلب + منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *