بازتاب/برگزاری نمایشگاه جواهرانه در استان آذربایجان شرقی


صبح امروز همزمان با روز جهانی حجاب و عفاف، نمایشگاه جواهرانه با موضوع حجاب و عفاف در مجتمع تجاری مشاهیر آذربایجان افتتاح شد.
به گزارش جلفانیوز، صبح امروز همزمان با روز جهانی حجاب و عفاف، نمایشگاه جواهرانه با موضوع حجاب و عفاف و با حضور مسئولان شهرستان و منطقه  آزاد  ارس در مجتمع تجاری مشاهیر آذربایجان افتتاح شد.
این مجموعه نمایشگاهی شامل پوسترهای پژوهشی به شکل اینفوگرافیک می باشد که به صورت تخصصی و با نگاهی جامع به موضوع حجاب و عفاف پرداخته است.
تاریخ پوشش و عفاف، تاریخ برهنگی، پوشش و عفاف در ایران از آغاز تا امروز، حیازدایی استراتژیک، نتایج هرج و مرج جنسی، حجاب و عفاف در ادیان زرتشت، یهود، مسیح و اسلام، بررسی و پاسخ به سوالات و شبهات، موضوع جدید بازگشت به عفاف در جهان، جنگ جهانی علیه حجاب، مدیریت علمی یک غریزه، پوشش و عفاف در اندیشه مشاهیر و در اشعار عناوینی هستند که در این مجموعه به آن پرداخته شده است.
گفتنی است، تمامی موارد موجود در این مجموعه حاصل چهار سال پژوهش و تحقیق موسسه فرهنگی هنری کاربردی خیبر می باشد که با استنادات قوی و استفاده از منابع اصلی از چگونگی حیازدایی استراتژیک صهیونیسم جهانی پرده بر می دارد.
شایان ذکر است، این نمایشگاه تا روز جمعه ۲۵ تیر ماه دایر بوده و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب از این نمایشگاه بازدید نمایند.
 

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *