باز هم خواهیم آمد

فردا مردم استان یکپارچه «۲۲ بهمن تماشایی» را رقم خواهند زد

۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشت و مردم استکبار ستیز ایران اسلامی همچنان پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و بر آن عهدی که با شهیدان  و امام خویش بسته بودند وفادارند .۳۹ سال همراهی ،۳۹ سال ایستادگی در برابر دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی، ۳۹ سال تحمل سختی هایی مثل تحریم اقتصادی و سیاسی که از سوی دشمنان بر این ملت و مملکت تحمیل شد، ۳۹ سال حضور در صحنه های گوناگون جمهوریت این نظام، همه و همه برای تحقق شعار اولیه انقلاب اسلامی یعنی «استقلال ،آزادی ،جمهوری اسلامی » بود و اکنون ملتی که ۳۹ سال بر آرمان های خود تکیه کرده و بی آن که زیر بار سیطره شرق و غرب برود  هر روز بر مدار این مقاومت و ایستادگی دستاوردی تازه را رقم زده  و از بحران های سهمگین سربلند عبور کرده است می آید تا در جشن پیروزی و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی حضور پیدا کند و « ۲۲ بهمنی تماشایی » را پیش چشم دنیا به تصویر درآورد .به گزارش خراسان رضوی، مراسم یوم ا …۲۲ بهمن ماه فردا در مشهد و سراسر شهرهای استان با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه مشهد برگزار خواهد شد .این مراسم در مشهد راس ساعت ۹ صبح از میدان ۱۵ خرداد آغاز می شود و راهپیمایان میدان ۱۵ خرداد تا حرم‌مطهررضوی را خواهند پیمود و در انتهای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در حرم مطهر رضوی سخنرانی خواهد کرد .اما مردم انقلابی و شهید پرور مشهد روز گذشته ضمن اعلام آمادگی برای حضور پرشور درراهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در پاسخ به این سوال خراسان رضوی که اگر در راهپیمایی شرکت نکنیم چه خواهد شد پاسخ های قابل توجهی دادند.

اگر نیاییم دشمن پیروز می شود

فرهاد ۳۳ ساله که همراه دخترش در یکی از بازارهای مشهد در حال خرید است می‌گوید:همه باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن  شرکت کنند. چراکه همه دشمنان این نظام و کشور مانند کرکس منتظر هستند که ذره‌ای مردم با نظام زاویه پیدا کنند تا بتوانند از آن جا به کشور ضربه بزنند. به همین دلیل شرکت ما در راهپیمایی امسال حتی باوجود  مشکلات اقتصادی و بعضی نارضایتی هایی که وجود دارد ضروری است و ما با یک هدف به صحنه می‌آییم تا به این دشمنان کرکس صفت بفهمانیم خون‌هایی که شهدا برای پایداری کشور داده‌اند هیچ‌وقت پایمال نخواهد شد.اگر نیاییم دشمن پیروز می شود.

برای استقلال، برای آزادی، برای امنیت

زرگانی زائری است که از اهواز  آمده و چند روزی مهمان امام هشتم (ع) است. وقتی  از او می‌پرسیم اگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نکنیم چه می شود؟ می‌گوید: یادمان نرفته دوره رژیم شاه چه ظلم‌هایی به مردم می‌شد، یادمان نرفته  چه خون‌هایی که برای ساقط کردن رژیم طاغوت ریخته شد تا انقلاب پیروز شود.حتماً در راهپیمایی شرکت می‌کنم تا بگویم قدر این آزادی و این استقلال و امنیتی که فراهم شده را می دانم .

شرکت نکردن یعنی همنوایی با دشمن

جوان ۲۲ ساله‌ دیگری که از کسبه های مشهدی است در این باره می‌گوید: مدتی است به دلیل مشکلات اقتصادی کار و بار بازار می‌لنگد. اما موضوع ۲۲ بهمن و جشن پیروزی انقلاب متفاوت است . درست است برخی مسئولان کم‌کاری می‌کنند و تمام همت خود را برای برطرف کردن مشکلات صرف نمی‌کنند اما این کوتاهی را نباید به‌حساب نظام گذاشت، نظام جمهوری اسلامی ایران که ۲۲ بهمن پایه‌گذاری شد، ازنظر ساختاری مشکلی ندارد بلکه مشکل برخی مسئولان کم‌همت است. شرکت نکردن ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن نه گفتن به این مسئولان کم‌کار نیست بلکه همنوا شدن با دشمنان مردم و کشور است که مترصد فرصتی هستند که بتوانند بر ما مسلط شوند.

نیاییم، از نارضایتی ها سوء استفاده می کنند

صنوبری جوان ۱۹ ساله ای است که در یکی از مغازه های اطراف حرم مطهر مشغول کار است، او با بیان این که شرکت کردن من در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه تایید نظام جمهوری اسلامی ایران است می‌گوید:یک ماه پیش بود که مردم جلوی همین مغازه که بنده در آن مشغول کارم تجمع کردند و علیه گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی شعار دادند، من آن روز حق را به آن‌ها می‌دادم چون کسانی هستند در میان اقوام که در مؤسسات سپرده داشته‌اند و الان به پولشان نرسیده‌اند. اما همان روز عده‌ای هم که مطالبه اقتصادی نداشتندفقط برای بر هم زدن آرامش و ایجاد اغتشاش شعارهایی علیه نظام دادند که مردم از آن‌ها فاصله گرفتند. دشمنان آن زمان تصور کردند مردم از نظام بریده‌اند اما من به ‌عنوان یک جوان ایرانی به آمریکا می‌گویم؛ در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنم که به شما بفهمانم نمی‌توانید از برخی نارضایتی های اقتصادی امثال بنده سوءاستفاده کنید.

به تاثیر تحریم دشمن جواب مثبت ندهیم

خانم زحمت‌کش که قصد تشرف به بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) را دارد درباره این که اگر  در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نکنیم، می‌گوید: اگر خون شهدا برایمان ارزشمند است و اگر این امنیتی که امروز داریم برایمان ارزشمند است باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم. ما مشکلات اقتصادی داریم اما این دلیل نمی‌شود که یادمان برود در این ۳۹ سال چه خون‌هایی برای این نظام دادیم، چه فشارهایی تحمل کردیم و باور داریم که این مشکلات اقتصادی هم برطرف می‌شود اما شرکت نکردن در راهپیمایی این مشکلات را صدچندان می‌کند و درواقع به تاثیر تحریم دشمن جواب مثبت داده ایم.

به ملت بزرگ ایران توهین نمی کنیم

مومن نیز طلبه جوانی است که در این باره به ما می گوید :این جشن پیروزی ملتی است که به استبداد در داخل و سیطره استکبار در خارج نه گفته است .این جشن پیروزی ملتی است که قهرمانانه خواست خود را پیش برده است کدام ملتی است که با جشن پیروزی خود قهر کند.چون انقلاب ثمره خواست همه ملت ایران بوده و در طول ۳۹ سال گذشته هم با حضور در تمام انتخابات بر این خواست عمومی و ملی صحه گذاشته ایم و اگر در جشن ۴۰ سالگی آن شرکت نکنیم به خودمان توهین کرده ایم.

 

دعوت نماینده ولی فقیه در استان ،استاندار و احزاب از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن

همزمان با ۲۲ بهمن و در آستانه ورود انقلاب اسلامی ایران به دهه چهارم حیات خود شخصیت ها ،احزاب و گروه های سیاسی و فرهنگی در پیام های جداگانه ای از مردم شهید پرور استان برای شرکت در راهپیمایی عظیم یوم ا…۲۲ بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی دعوت به عمل آوردند.آیت ا…علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان ، علیرضا رشیدیان استاندار ،دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ،علما و امامان جمعه اهل سنت و شیعه شهرستان های استان،  جبهه پیروان خط امام ورهبری در خراسان رضوی، خانه مطبوعات خراسان رضوی ،  اتاق اصناف مشهد، اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ،انجمن صنفی جایگاه های عرضه کننده فراورده های نفتی ،اداره کل دام پزشکی استان ،شرکت سرمایه گذاری نویدو انجمن اسلامی فرهنگیان خراسان نیز در بیانیه های جداگانه ضمن اعلام حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مردم نیز برای حضور حماسی در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دعوت به عمل آوردند

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *