تا وقتی که از رهبری اطاعت کنید، مسلمان، مومن و پیروز هستید

در وصیت نامه شهید یوسف الهی آمده است: تا وقتی که از رهبری اطاعت کنید مسلمان ومومن وپیروزید و گرنه هر کدام راهی به غیر از این دارید آب را به آسیاب دشمن می ریزید.

نوید شاهد کرمان، شهید محمد حسین یوسف الهی بیست وچهارم اسفند ۱۳۳۹درشهرستان کرمان متولد شد. تا پایان مقطع متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان بسیجی درجبهه حضور یافت. بیست و هشتم بهمن ۱۳۶۴در اروندرود بر اثر اصابت مواد شیمیایی به شهادت رسید. پیکر وی در زادگاهش به خاک سپرده شد.

وصیت نامه شهید محمد حسین یوسف الهی:

بسم الله الرحمن الرحیم 

(قل هل ننبئکم بالاخسرین اعمالا ؟الذیت ضل سعیهم فی الحیو ه الدنیا و هم یحسون انهم یحسون صنعاالدنیا خلقت لغیرها لم تخلق لنفسها )سوره کهف ۱۰۲

خوشا به حال کسی که سبکبال و بدون بال دنیای فانی را پشت سر گذاشته و بسوی آخرت می شتابد و آنان که از دنیا همان را گرفته که به درد آخرتش می خورد و بقیه را برای اهل دنیا واگذارده است.

چه خوش سعادتند آنان که برای دنیایشان آن چنان کارمی کنند و می کوشند که انگاری تا ابد زنده خواهند ماند و برای آخرتشان آن چنان کارمی کنند که گویی فردا خواهند مرد و خوشا به حال کسی که مرگ را که هیچگونه شکی درآن نیست درجلوی چشمهاش می بیند و بنابراین مرگ ترمزی برای گناهانشان خواهد بود.

خوشا به حال کسی که چون بر سر دو راهی قرارگرفت با توکل و یاری خدا خیلی صریح و قاطع به با طل (لا)گوید و روز از باطل برتاباند همان لائی که اسلام به آن آغاز شد و بدون شک به حق رو آورد، چه حق به قول مولا علی (ع) گواراست ولی سنگین و باطل در اوان شیرین و سبک ولی تلخ پست است.

برطبق وظیفه برآن شدم که وصیت نامه بنویسم .

مادرعزیزم خجالت می کشم که چیزی بنویسم وخود را فرزندت بدانم، زیرا که کاری را که شایسته و بایسته یک فرزند بوده برات انجام نداده ام، مادری که شب تا صبح را بربالین من می نشستی وخواب را از چشمان خود می گرفتی و به من آموختنیهای می آموختی مراببخش و همچنین از شما پدرم که با کمک مادرم تمام زندگیتان را صرف بچه هایشان کردید خداوندا اجرتان را به شما عطا کند و درجات شما را متعالی کند و بهشت را جایگاهتان قراردهد.

ای پدرو مادرگرامی وعزیزم چه خوب به وظیفه خود عمل کردید و من چقدر فرزند بدی برای شما بودم. شما فرزند خود را برای خدا بزرگ کرده اید و برای خدا هم او را به جبهه فرستادید و در راه خدا اگر سعادت باشد می رود. از خواهران وبرادران خود که دررشد من سهم به سزایی داشتند متشکرم و از خداوند متعال پیروزی سعادت و سلا مت را برای ایشان خواستارم ولی.

ای پدرو مادر و ای خواهران وبرادران عزیزم این رسالت را شما باید زینب واربه دوش کشید و از عهده آن به خوبی برمی آیید و می توانید چون پتک برسر دشمنان داخلی و خارجی فرود آیید و خون ما را همچون رود سازید تا هر چه را درسر راه دارد بردارد تا به دریای حکومت عدل حضرت مهدی (عج) برسید.

امیدوارم که خداوند عمر رهبر عزیزمان را تا انقلاب جهانی مهدی طولانی گرداند و ظهور حضرت مهدی (عج)ر ا نزدیک بگر داند تا مستضعفین جهان به نوائی برسند تا صالحین وارثین زمین شوند، ای مردم بدا نید که تا وقتی که از رهبری اطاعت کنید مسلمان ومومن وپیروزید و گرنه هر کدام راهی به غیر از این دارید آب را به آسیاب دشمن می ریزید.

همچنانکه تاکنون بوده اید باشید تا مانند گذشته پیروز باشید و این میسر نیست به جزیاری خواستن و دعا کردن امید وارم که خداوند متعال به حق پنج تن آل محمد وب ه حق آقا امام زمان ایران را زا دست شیا طین بخصوص شیطان بزرگ نجات دهد و ازاین وضع بیرون بیا ورد که بدون خداهیچ چیز نمی تواند.

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *