تدوین دستورالعمل های قرآنی سازمان اوقاف درون سال ۹۷

تدوین دستورالعمل های قرآنی سازمان اوقاف درون سال ۹۷

به گفته خبرگزاری مهر ، حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی درون حاشیه آیین گشایش دوره آموزشی روسا و کارشناسان ادارات قرآنی منطقه غرب کشور با اشاره به برگزاری این دوره آموزشی، اعلام کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه با هدف افزایش سطح توانمندی کارشناسان قرآنی خودش درون سطح ۳۱ استان، کارگاه ها و نشست هایی به صورت منطقه ای برگزار می کند و این دومین نشستی هست که درون ۳ ماهه چهارم سال با محوریت استان کرمانشاه درون حال برگزاری هست.
وی افزود: نشست قبلی ما درون استان آذربایجان شرقی بود و درون نشست استان کرمانشاه، روئسا و کارشناسان ادارات قرآنی استان های هم جوار کرمانشاه حضور دارند.
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تصریح کرد: مواردی که درون این کارگاه تشریح می شود، دستورالعمل ها و فعالیت های قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه هست. همچنین با حضور اساتید و کارشناسان قرآنی منشور شورای توسعه قرآنی درون این نشست ها تشریح می شود.
وی اعلام کرد: همچنین به صورت عملی، کارشناسانی که درون این جلسه حضور دارند، راجع به مباحث و محورهایی که درون جلسه مطرح می شود، نظرها، پیشنهادها و دغدغه های خودشان را مطرح می کنند و ارائه می دهند تا مسئولینی که از ستاد سازمان درون اینجا حضور دارند، با جمع بندی و تجمیع این مطالب مواردی که نیاز هست درون دستورالعمل های سال ۹۷ اعمال شود را، اعمال کنند.
وی افزود: این نشست تا دوشنبه ادامه دارد و بالغ بر ۵۰ نفر از کارشناسان قرآنی ۶ استان هم جوار استان کرمانشاه درون این حضور دارند.

خبری پیشنهادی:

تدوین دستورالعمل های قرآنی سازمان اوقاف درون سال ۹۷

ادامه مطلب + منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *