توصیه ای به صداوسیما و سایر رسانه های انقلابی

توصیه‌ پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه به صداوسیما و سایر رسانه های انقلابی

🔸تجمعات اعتراضی در شهرهای مختلف برگزار شده است و در برخی شهرها نیز با معترضین برخورد شده است. مشخص است که بستر این تجمعات نارضایتی از وضعیت اقتصادی است اما این نیز مشخص است که جریان معاند در تلاش است تا این تجمعات را به سمت مقاصد سیاسی خود جهت دهد. جریان معاند با استفاده از رسانه های خود و مهندسی اخبار و شیوه اطلاع‌رسانی مهندسی شده به دنبال اهداف مشخص سیاسی هستند که مهم‌ترین آن تضعیف نظام است.
🔸تفکیک میان مطالبه به حق مردم و سواستفاده جریان‌های معاند کار سخت و ظریفی است که البته باید انجام شود. در این میان صدا و سیما به دلیل گستردگی و مخاطب زیاد نقش ویژه و محوری دارد.
🔸آنچه که از دیروز تا الان مشاهده شده است بی‌تفاوتی و نادیده گرفتن این اتفاقات از سوی صدا و سیما است. همان چیزی که در هفته‌های اول فتنه ۸۸ مشاهده شد.
♦️صدا وسیما اگر درست به میدان نیاید و با سیاست فعالانه و حامی منافع مردم نقش آفرینی نکند، میدان را به جریان‌های معاند واگذار خواهد کرد و باید گفت در آسیب‌های ایجاد شده مشارکت خواهد داشت.
✅باید مطالبات به حق مردم در رابطه با وضعیت زندگی و اقتصاد به رسمیت شناخته شود و مورد حمایت قرار گیرد و با جدیت از مسولان مربوطه پیگیری و مطالبه شود. این مسیر خود موجب جدا شدن جریان واقعی مردم از جریان های معاند خواهد شد.


https://www.bacheshie.ir/?p=3479

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *