جزئیات از حج تمتع ۹۷ و توافق ایران و عربستان

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به حج ۹۷ اعلام کرد: توافق امسال سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با مقامات حج و زیارت عربستان نسبت به توافق حج گذشته از امتیازات بیشتری برخوردار هست.
به گفته باشگاه خبرنگاران پویا؛ حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت امروز درون نشست مدیران این سازمان که با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسگر نماینده ولی فقیه درون امور حج و زیارت برگزار شد اظهار کرد: توافق امسال سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با مقامات حج و زیارت عربستان نسبت به توافق حج گذشته از امتیازات بیشتری برخوردار هست.
وی افزود: درون فرایند مذاکرات برای حج سال آتی موفق شدیم بستر و شرایط بهتری برای حضور حجاج فراهم کنیم.
رئیس سازمان حج و زیارت به رضایتمندی زائران و حجاج درون حج گذشته اشاره کرد و اعلام کرد: حج گذشته برغم نگرانی های جدی که از قبل وجود داشت با لطف خدا به خوبی برگزار شد به گونه ای که درون نهایت رضایت زائران بیت الله الحرام را درون پی داشت و تمامی حجاج از این ابراز رضایت کردند.
محمدی درون باره عملیات اجرایی حج امسال هم اعلام کرد: درون حال حاضر گروه اجاره مسکن و کارشناسان امور پرواز درون عربستان به سر می برند و بزودی گروههای تغذیه و پزشکی نیز به آنان خواهند پیوست.
وی درون ادامه گزارشی از فعالیت های زیربنایی سازمان درون عراق و همچنین فعالیت گروههای غیر مجاز درون عرصه عتبات ارائه کرد و خواستار حمایت بیشتر دولت و دستگاههای اجرایی برای رفع برخی مشکلات درون این زمینه ها شد.
عزتمداری درون حج مهمترین دستاورد امام خمینی درون انقلاب اسلامی بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز درون این دیدار با بیان اینکه حج درون دوران قبل از …

خبری پیشنهادی:

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *