حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان درون دانشگاه ادیان و مذاهب

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اصفهان درون دانشگاه ادیان حضور بافت و با حجت الاسلام والمسلمین نواب دیدار کرد .
به گفته روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، حجت الاسلام والمسلمین دکتر انصاری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اصفهان صبح روز چهارشنبه درون دانشگاه ادیان حاضر شد و با حجت الاسلام والمسلمین نواب ریاست دانشگاه دیدار کرد .
درون این دیدار حجت الاسلام والمسلمین انصاری که تحصیلات دکتری خود را درون دانشگاه ادیان و مذاهب گذرانده هست ضمن برشمردن برخی مسائل مربوط به حوزه مدیریتی خود، زمینه های فعالیت های ادیانی را درون این استان بسیار خواند و اعلام کرد: اهالی جوامع دینی و مذهبی این استان برای مشارکت درون فعالیت های فرهنگی انگیزه فراوان دارند .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اصفهان درون این دیدار همچنین ضمن اشاره به دیدار خود با رئیس مدرسه اسلامی هنر از کوشش خود برای برقراری ارتباط بیشتر بین جامعه فرهنگی و هنری اصفهان با حوزه علمیه سنتی این استان نیوز داد و درون این راستا خواستار پررنگ شدن حضور مدرسه اسلامی هنر درون برقراری پیوند و ارتباط بیشتر بین این دو جامعه شد .
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب نیز ضمن اشاره به بالا بودن پتانسیل فرهنگی و ادیانی درون این استان، برخی چالش های پیش روی متولیان فرهنگی را درون این استان برشمرد .
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب و مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان درون پایان بر ضرورت همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان بر پایه یک توافق نامه جامع توافق کردند .

ادامه مطلب + منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *