درون طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب جانباز ۷۰ درصد گنبدی به همرزمان شهیدش پیوست

به گفته خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، ساعاتی پیش درون آخرین ساعات شامگاه روز یکشنبه و درون طلیعه ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی جانباز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس حاج احمد تعقلی بنابراین از سال‌ها تحمل درد و رنج جانبازی و فراتر از این تحمل درد فراق یاران و همرزمان شهیدش نهایتا دارفانی را وداع گفته و به یاران شهیدش پیوست.

وی که درون جنگ تحمیلی  از ناحیه هر دو پا مورد آسیب و قطع عضو قرار گرفته بود بنابراین از جانبازی دست از تلاش و مبارزه برای انقلاب بر نداشت و درون عرصه‌های مختلف جهادی و انقلابی فعالیت‌های خود را ادامه داد.

شهید احمد تعقلی از همان سال‌های ابتدایی با درون دست گرفتن فعالیت‌های فرهنگی مسجد باقریه نقش بسیار مهمی را درون تربیت نیروهای انقلابی و بسیجی درون شهرستان گنبدکاووس ایفا کرد، قاریان، موذنین، مکبران و مداحان بسیاری را نیز تربیت و به جامعه فرهنگی شهرستان تحویل داد.

وی که به صداقت، درستکاری و امانتداری مشهور بود همواره درون محله راهنمایی گنبدکاووس به عنوان معتمد و ریش‌سفید درون حل و فصل اختلافات و رفع مشکلات مردم پیش‌قدم بود.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز امروز و بنابراین از برگزاری مراسم ستاد برگزاری مراسم تشییع و بزرگداشت ایشان درون فرمانداری ویژه گنبدکاووس مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/چ

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *