در کنار آتش

کتاب ” در کنار آتش ” یادداشت های مهناز شایسته فر است که روزهای مظلومیت کرمانشاه را با کلمه های خود در برابر چشمان ما می گیرد.شهری که هشت سال تمام سایه سیاه هواپیماها و بمب های دشمن بر خانه ها و کوچه هایش سایه می انداخت.

در کنار آتش

به گزارش نوید شاهد کرمانشاه؛ کتاب ” در کنار آتش ” یادداشت های  از جنگ شهرها در کرمانشاه که توسط مهناز شایسته فر در ۹۰ صفحه نوشته شده است.

*اشاره:
در کنار آتش، سومین کتابی است که از خاطرات زمان این سرزمین نجیب به دست شما می رسد.دو کتاب پیشین، خاطرات زمان اسیر بود که با قلم خود توانستند شکل تحقیر شده دیوارهای خاکستری بازداشتگاههای عراق را برای ملت بزرگ ما بکشند.
این کتاب ” در کنار آتش ” یادداشت های مهناز شایسته فر است که روزهای مظلومیت کرمانشاه را با کلمه های خود در برابر چشمان ما می گیرد.شهری که هشت سال تمام سایه سیاه هواپیماها و بمب های دشمن بر خانه ها و کوچه هایش سایه می انداخت.
ما در این کتاب روزهایی را در کنار مردم کرمانشاه می گذرانیم، روزهایی در کنار آتش.
گفتنی است: عناوین این کتاب شامل؛ دیوار صوتی را شکست، درس شهامت، استقامت در دبیرستان، درس آخر، خوشه های مرگ، شهری کوچک ولی پر هیاهو، سفری به گیلانغرب، تولد اولین موشک، پیک نیک در بمباران، خرید عید از شهر، عصر غم گرفته، تحویل سال در بمباران، سفره ی افطار، شبهای احیاء در صحرا، تابستان در مدرسه، تعطیلات عید، بی پناهی در پناهگاه، روز ۲۳ دی ۱۳۶۵، ارمغان صدام، عملیات مرصاد در خانه ما می باشد.
انتهای پیام

ادامه مطلب + منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *