دعوت دانشگاه مذاهب اسلامی از آحاد ملت ایران اسلامی درون جشن ۲۲ بهمن

دعوت دانشگاه مذاهب اسلامی از آحاد ملت ایران اسلامی درون جشن ۲۲ بهمن

به گفته خبرگزاری مهر ، دانشگاه مذاهب اسلامی با صدور بیانیه ای از آحاد ملت ایران اسلامی برای شرکت درون راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
 درون این بیانیه آمده هست: درون این برهه تاریخی که سایهٔ شوم ترس و اختناق و تفرقه با نور الهی خمینی کبیر (ره) برچیده شد و بانگ توحید، طومار زندگی کاخ نشینان مستکبر را درهم نوردید، این ندای آسمانی وحدت بود که دل ها را الفت بخشید و اریکهٔ قدرت ستمکاران را واژگون کرد…
این انقلاب، یک انقلاب اسلامی بر پایه قرآن، بر پایه توحید، بر پایه اسلام خالص و ناب، بر پایه وحدت و برادری بین تمامی مسلمین هست. این را از اول ملت ما گفتند و امام راحل ما نیز این را فریاد کشید و بیان کرد. (مقام معظم رهبری مدظله العالی)
«بهمن ۱۳۵۷ تجلی حضور هوشیارانه انسان هایی هست که به رهبری ابرمرد تاریخ، مهم ترین برگ دفتر تاریخ ایرانی – اسلامی شان را ورق زدند. درون این برهه تاریخی که سایهٔ شوم ترس و اختناق و تفرقه با نور الهی خمینی کبیر (ره) برچیده شد و بانگ توحید، طومار زندگی کاخ نشینان مستکبر را درهم نوردید، این ندای آسمانی وحدت بود که دل ها را الفت بخشید و اریکهٔ قدرت ستمکاران را واژگون کرد و اینک بنابراین از گذشت سی و نه بهار از طلیعهٔ آزادی و درون سایهٔ اتحاد و همدلی برادران و خواهران شیعه و سنی با وجود تمامی توطئه ها و تفرقه افکنی ها، شاهد اعتلای روزافزون پرچم بلند اسلام و ایمان هستیم که درون دستان توانمند جوانان ایرانی خوش می درخشد و پیام صلح و دوستی را برای تمامیٔ آزادگان جهان به ارمغان می آورد.
 و امروز با دقت بهشرایط حساس و خطیر منطقه که انواع خطرات و توطئه ها از سوی مستکبران و ایادی آنان امت اسلامی را تهدید می کند، لازم هست …

خبری پیشنهادی:

دعوت دانشگاه مذاهب اسلامی از آحاد ملت ایران اسلامی درون جشن ۲۲ بهمن

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *