دوازدهمین و آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال ۹۶ با حضور آقای احمدی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ دوازدهمین و آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال۹۶ با حضور آقای احمدی مسئول ملی مدارس برگزارشد
آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال۹۶ باحضور آقای احمدی مسئول ملی مدارس برگزارشد.دراین جلسه مربیان شعبه مشهد ضمن ابراز رضایت از روند کارشعبه ومسئولین مربوطه، مسائلی را در رابطه با مدارس و دانش آموزان با جناب آقای احمدی مطرح کردند و در ادامه باتوجه به ارائه طرح درسهای متفاوت، خواستار تدوین طرح درس اصولی و متحدالشکلی برای همه مربیان شدند.
در بخش دوم جلسه نیز آقای احمدی ضمن ابرازخرسندی ازپویا بودن مربیان در بازدیدهایی که داشتند، ازتلاش وفعالیت آنان قدردانی نموده ونکاتی را برای بهتر شدن فعالیت مربیان ذکرنمودند ازجمله: ارائه نظرات دررابطه با کتاب ها و پرداختن به محتوای تابلوی حجاب در مدارس با لحاظ کردن اهمیت این نکته که محتوای تابلوی حجاب میتواند نقش یک مربی را در غیاب مربی حجاب ایفا نماید لذا بیش از پیش به این مسئله بپردازند. ایشان همچنین از مربیان خواستند هرمسئله دیگری که به پویایی طرح کمک میکند را به اتاق فکر شعبه ارسال نمایند.
لازم به ذکر است نمایشگاهی از فعالیتهای دانش آموزان ومربیان برای به اشتراک گذاشتن خلاقیتهای مربیان و به منظور تعامل بیشتر آنها با یکدیگر، در معرض دید همه قرار گرفته بود.

 

 

 

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *