راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر اتحاد و انسجام ملی هست

به گفته خبرگزاری فارس از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی صبح امروز درون مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان مرکزی اظهار داشت: درون بهمن‌ماه سال جاری وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده‌ایم که باید درون این برهه از زمان بیش از گذشته به مسئولیت‌ها بپردازیم.

وی بیان کرد: مسئولان و مدیران این کشور باید بکوشند تا به این مردم ادای دین کرده و درون راستای استقلال، حفظ تمامیت ارضی، نظم، امنیت و … حرکت کنند.

نماینده ولی‌فقیه درون استان مرکزی تصریح کرد: خوشبختانه امروزه شرایط انسجام و اقتدار جمهوری اسلامی ایران فراهم شده و تمامی باید از این فرصت به بهترین نحو دسترس کنند.

به گفته وی ایران اسلامی همواره باید آمادگی خود را درون زمینه‌های مرزهای اعتقادی، ولایت، دفاع قدرتمندانه از حریم کشور، اخلاقی، بین‌المللی قانون اساسی، امامت، جمهوری اسلامی و… را به جهانیان نشان دهد.

دری‌نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری هست که توانسته عزت و سربلندی را برای کشور درون منطقه رقم بزند.

وی با بیان اینکه ایران درون ۳۰۰ سال با فراز و نشیب‌ها و مشکلات گوناگونی روبرو بوده هست، افزود: متأسفانه شاهان دوره صفوی، قاجار و پهلوی با بی‌کفایتی خود این کشور را با بحران‌های مختلفی روبرو کرده بودند و امام خمینی (ره) توانست با مشارکت مردم دیوان را از این کشور خارج کند.

نماینده ولی‌فقیه درون استان مرکزی اعلام کرد: درون این دوران شاهد به تصویب رسیدن قانون اساسی درون کشور بوده‌ایم که مایه افتخار این کشور هست همچنین تشکیل نیروی انتظامی، مجلس شورای اسلامی، نهادهای انقلابی، سپاه و … از دیگر اقدامات مؤثر درون اوایل انقلاب به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: امروزه وظیفه مسئولان درون قبال انقلاب اسلامی سنگین‌تر از آحاد جامعه هست، چراکه با مشکلات و توطئه‌های فراوانی از سوی دشمنان مواجه هستیم و مسؤولان باید درون مقابل این عوامل ایستادگی کنند.

دری‌نجف‌آبادی ادامه داد: مدیران و مسئولان موظف هستند درون مقابل مشکلات و هجمه‌های اقتصادی، دسیسه‌های دشمنان، توطئه‌های سیاسی، آسیب‌های فضای مجازی، چالش‌های اجتماعی و تبلیغات دروغین بیگانگان ایستادگی کنند و جلوی آنها را بگیرند.

وی با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) سنگر علم و ایمان هست، افزود: ایشان الگویی بی‌نظیر برای تمامی اقشار جامعه محسوب می‌شوند.

نماینده ولی‌فقیه درون استان مرکزی بیان کرد: برای مبارزه با دشمنان، استکبار و… می‌توان از سیره و شیوه زندگی حضرت زهرا (س) به عنوان الگو دسترس کرد.

وی با اشاره به فرارسیدن روز ۲۲ بهمن ادامه داد: مردم ایران درون راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به دشمنان نشان می‌دهند که همچون گذشته پایبند انقلاب اسلامی بوده و از ارزش‌های نظام دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/ی

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *