شهادت خطی است که حسین (ع) درآن راه پیش قدم شد

عاشقی هستم که به معشوق خودم رسیده ام چون به جایی رفتم که عظمت خدا را درک کردم من امیدوارم که شما بعد از من سلاح ایمان را در دست بگیرید و به طرف دشمنان اسلام روانه شوید این را بدانید که انسان نه مرگ را در راه خدا واهمه ایی نباید داشته باشد…

شهادت خطی است که حسین (ع) درآن راه پیش قدم شد

به گزارش نوید شاهد شهرستانهای استان تهران:
شهید داود حسینی چهارم مرداد ۱۳۴۵،در شهرستان ری دیده به جهان گشوددانش آموز دوم متوسطه بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. بیست و یکم بهمن ۱۳۶۱ ، با سمت تخر یبچی در فکه توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت تر کش به کتف و سینه، شهید شد. مزار وی در بهشت زهرای شهرستان تهران قرار دارد.

شهادت خطی است که حسین (ع) درآن راه پیش قدم شد

اشهدوان لا اله الا الله و اشهدان محمدرسول الله و اشهدان امیرالمومنین علی ولی الله
بسم ربّ الشهدا و الصدّیقین
شهادت خطی است که حسین علیه سلام در آن راه پیش قدم شد و جان شیرین و با عظمتش را نثار اسلام کرد شهادت دنیایی است که به چشم ظاهر بینان تاریخ نمی آید شهادت مردن نیست بلکه ماندن با شرافت و با عظمت و پر افتخار است در جهان عبدیّت و همانطور که اماممان می فرمایند : شهادت راهی است که همه باید در آن راه بروند .

شهادت خطی است که حسین (ع) درآن راه پیش قدم شد

با عرض سلام بر پدر و مادری که اسلام را بر فرزند خود برتر دانستند . سلام بر همچون پدرانی که مانند علی شیر خدا و همچون مادرانی مانند فاطمه (ع) سلام بر برادران کوچکم و خواهرم . انشاء الله که حالتان خوب باشد شما برادران و خواهر من چشم امید آینده جامعه به شماست و خط امام را در آینده شما باید ادامه دهید امیدوارم که هیچ غم و اندوهی از شهادت من نداشته باشید.

شهادت خطی است که حسین (ع) درآن راه پیش قدم شد

چون عاشقی هستم که به معشوق خودم رسیده ام چون به جایی رفتم که عظمت خدا را درک کردم من امیدوارم که شما بعد از من سلاح ایمان را در دست بگیرید و به طرف دشمنان اسلام روانه شوید این را بدانید که انسان نه مرگ را در راه خدا واهمه ایی نباید داشته باشد همانطور که می دانید هر سر بالایی سرازیری دارد و چه خوب است که انسان اول سربالایی را برود یعنی سختی ها را بکشد برای رضای الله و بعد سرازیری را برود یعنی شهادت که به لقاء الله بپیوندد هر چقدر مشقت بکشی هر چه قدر زجر بکشی و هر چه قدر سختی بکشی در راه خدا، در عوض خداوند می فرمایدکه : الذین آمنوو هاجرو و جاهدو فی سبیل الله به اموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون می فرماید : آنانکه ایمان آوردند و هجرت کردند و در راه خدا با مال و جان خود جهاد کردند آنها نزد خدا مقام بلندی دارند و آنان رستگاران و سعادتمندان دو عالمند .

شهادت خطی است که حسین (ع) درآن راه پیش قدم شد

و امیدوارم که از رفتن من غمی شما خانواده را نگیرد بلکه افتخار شما در بین مردم و جامعه باشد که ایثار و گذشتی بزرگ داشته اید که فرزندتان را با دو دست تقدیم خدا کردید و انشاء الله خدا اجر و مزد و طول عمر بیشتری به شما عطا بفرماید تا بیشتر در راه اسلام قدم بگذارید و به امید اینکه رزمندگانمان در جبه ها و امت حزب الله در پشت جبه ها بر دشمن فریب خورده و کافر پیروز گردید تا قلب اماممان از این پیروزی ها خشنود گردد .

انالله و انا علیه راجعون

منبع:برگرفته ازاسنادشهید درمخزن اداره کل شهرستانهای استان تهران

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *