صحیفه اهل بیت علیهم السلام

عنوان مجله : صحیفه اهل بیت علیهم السلام

دوره انتشار : دوفصلنامه

هیئت تحریریه : حسین شهسواری، محسن صادقی، عبدالحسین طالعی، حسین متقی

کد ISSN :

آدرس : قم، صندوق پستی ۳۷۱۳۵-۱۴۴

صندوق پستی : ۳۷۱۳۵-۱۴۴

تلفن : ۰۲۵۳۲۸۰۸۱۶۰

دورنگار :

امور مشترکان :

پست الکترونیک : info@.ihlib.ir

آدرس اینترنتی : http://www.ihlib.ir/

امتیاز :

بها :

دوفصلنامه علمی تخصصی امام شناسی

صحیفه اهل بیت علیهم السلام، نشریه‌ای علمی ـ تخصصی در زمینه امام شناسی است که به صورت دو فصلنامه منتشر می‌گردد. این نشریه، فرصتی است برای دانشورانی فرهیخته که از این و آن ملول شده و در پیِ سخنگاهی خالصانه و بی‌روی و ریا می‌گردند. . اینک، خوانی پیش رویِ محبّان خاندان نور علیهم السلام، گسترده شده تا به زبان پژوهش و نگارش، به این خاندانِ کرامت، عرض ادبی کنند.

صحیفه اهل بیت علیهم السلام، قیدهای دست و پا گیرِ رایج در مجلاتِ رسمی را نادیده گرفته و در مقابل، از هرگونه مطلبی در حوزه شناختِ اهل بیت علیهم السلام که پیامی تازه در بر داشته باشد، استقبال می‌کند. ما ان شاء الله خواهیم ‌کوشید هر شماره از نشریه صحیفه اهل بیت علیهم السلام، تمام یا دست کم بخشی از آن به شناختِ یکی از معصومان الهی علیهم السلام، اختصاص یابد؛ چنانکه شماره نخست، به عنایتِ حضرت سید الشهداءعلیه السلام، رنگ و بوی حسینی گرفته است.

صحیفه اهل بیت علیهم السلام، گامی‌ست خُرد در راهی سترگ، تعریفی فرشی برای گوهرهایی عرشی؛صحیفه اهل بیت علیهم السلام، تمهیدی برای تبیینِ معارفِ مخزون در خانه گِلی و به ظاهر محقّرِ بانوی دو سرا، فاطمه زهرا سلام الله علیها؛ صحیفه اهل بیت علیهم السلام، تلاشی‌ست غبارگونه برای درکی بهتر و شناختی بیشترِ از ابعادِ زندگی مرواریدهای درخشان، ولی مهجور؛صحیفه اهل بیت علیهم السلام، مشقی‌ست از عرضه کلماتی گوهرین، با نیتِ زدودنِ ابرِ جهالتِ بشرِ به ظاهر متمدّن و مدرن، ولی سرگردان امروز؛ صحیفه اهل بیت علیهم السلام، توصیفی از فرهنگ بلورینِ خاندان نور و نورانیت …. .

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *