فراخوان ثبت نام چهل و هشتمین دوره آموزشی طلایه دران عفاف

“دوره آموزشی طلایه داران عفاف”
دوره تخصصی تربیت مربی عفاف و حجاب

ضرورت حیا و حجاب برای بشر، حقیقتی نه تنها الهی و دینی، بلکه کاملاً عقلی و علمی است اما سرمایه گذاری و تلاش عظیم و همه جانبه دشمن در عرصه حیازدایی و استفاده عالمانه و هنرمندانه او از جدیدترین ابزارهای فرهنگی از یک طرف و عدم آشنایی زنان با آثار مادی و معنوی مقوله حیا ، عفت و حجاب از طرف دیگر باعث شده تا یکی از مهمترین پیام‌های انقلاب اسلامی یعنی حیا و عفت امروزه به مظلوم‌ترین موضوع تبدیل شود. اما در این میان مهمترین عامل مظلوم واقع شدن حجاب و حیا کوتاهی‌های متولیان فرهنگی در درست معرفی کردن و شناساندن این موضوع حیاتی در سال‌های بعد از انقلاب است، موضوعی که خون‌های زیادی برای حفظ آن ریخته شده و دل‌های زیادی برای زنده نگه داشتن آن سوخته است.
یکی از دلخوشی‌ها، وجود نیروهایی دغدغه‌مند و بسیجی است که بصورت خودجوش تمام توان خود را به کار بسته اند تا نگذارند این واجب الهی بر زمین بماند. اما متأسفانه یکی از عواملی که باعث شده در این عرصه موفق عمل نکنیم نداشتن اطلاعات و علم کافی، عدم آشنایی با شیوه های صحیح تبلیغ و عدم خلاقیت و ایده ی نو در این حوزه می‌باشد.
در همین راستا مؤسسه فرهنگی هنری کاربردی خیبر با بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در حوزه زن و حجاب، برگزاری بیش از ۴۷ دوره آموزشی تربیت مبلغ حجاب و برگزاری بیش از ۲۰۰۰ نمایشگاه و کارگاه در دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز فرهنگی در نظر گرفته با برگزاری دوره آموزشی طلایه داران عفاف (تربیت مبلغ حجاب) حاصل ۱۶ سال پژوهش و تجربه خود را در عرصه فعالیت فرهنگی در این حوزه در اختیار فعالان فرهنگی قرار دهد.
دوره آموزشی طلایه داران عفاف یکی از بهترین شیوه های توانمندسازی علاقمندان به فعالیت در حوزه عفاف و حجاب می باشد که جهت ارتقاء علمی و مهارتی مبلغین و بومی سازی امر تبلیغ حجاب در سطح کشور برگزار می گردد.

اهداف:

لازم بذکر است پس از گذراندن دوره مقدماتی که مبلغین فرصت فعالیت در حوزه حجاب را داشته اند، امکان شرکت در دوره تکمیلی وجود دارد که در این دوره به بررسی علل موفقیت ها یا عدم موفقیت های مبلغین، آموزش شیوهای مهارتی تبلیغ و ترویج عفاف و حجاب پرداخته خواهد شد.
همچنین بعد از گذراندن دوره تکمیلی، امکان ارائه پاورپوینت های محتوایی ویژه دختران نوجوان نیز وجود خواهد داشت این پاورپوینت ها حاصل سال ها پژوهش و برگزاری طرح دختران نجابت (هفته برگزاری حجاب) در مدارس بوده که تنها به مبلغین شرکت کننده در دوره تکمیلی و کسانی که در این حوزه آموزش دیده اند ارائه خواهد شد.
* سیر مطالعاتی ویژه با موضوع عفاف و حجاب از برنامه های جنبی و مکمل طرح طلایه‌داران عفاف است که با مدیریت کارشناسان مؤسسه برای علاقمندان قابل اجرا می‌باشد.

علاقمندان و دغدغه مندان جهت ثبت نام با شماره ۰۲۶۳۲۷۷۷۰۶۶ داخلی ۳ و شماره همراه ۰۹۱۰۹۲۴۹۵۵۲ تماس حاصل نمایند.

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *