ملتی که شهید بدهد و آماده شهادت باشد، عزت دارد

به گفته خبرگزاری فارس از رفسنجان، حجت‌الاسلام امان‌الله علیمرادی پیش از ظهر امروز درون مراسم تدفین دو شهید گمنام درون دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان اظهار داشت: دانشگاه چون محل دانش هست متبرک هست ولی با وجود پیکر مطهر این دو شهید گمنام مبارکی مضاعف پیدا کرده هست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) تصریح کرد: حضرت زهرا(س) اشرف و سیده زنان دو عالم هست و جان خود را فدای اسلام و قرآن کرد.

وی بیان داشت: درون ایام ماه بهمن هستیم ماه پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران که به رهبری امام راحل و پیروی از حضرت زهرا(س) و فرزندانش قیام کردند، این انقلاب را خدا به ملت ایران هدیه کرد و تا آخر این ملت حامی نظام اسلامی هستند.

علیمرادی حادثه غمبار سقوط هواپیمای تهران – یاسوج را یادآور شد و این حادثه را به رهبر معظم انقلاب، خانواده این جانباختگان و مردم ایران تسلیت اعلام کرد.

نماینده مردم استان کرمان درون مجلس خبرگان رهبری از تکریم شهدا توسط دانشجویان قدردانی کرد و نام این شهدای گمنام را درون آسمان‌ها بلند دانست و افزود: دانشگاه آزاد افتخار دارد که مدفن این دو شهید عزیز باشد.

وی خاطرنشان کرد: هر ملتی که شهید بدهد و آماده شهادت باشد، زنده هست، عزت دارد و مردگی و افسردگی سراغ او نمی‌آید و ملتی که آماده شهادت باشد به رزق الهی دل بسته هست و به مستکبران دل نمی‌بندد و ما این راه شهادت را ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/چ

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *