مونولوگ نمایشی «تجربیات زنان از حجاب» در تگزاس

کد خبر: ۱۰۷۱۲

۹۶/۱۱/۱۸ – ۱۰:۴۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه خبری dailytexanonline؛ در این برنامه که ۲۸ مارس (۸ فروردین ۹۷) برگزار خواهد شد، گروه‌های مختلفی از بانوان هنرمند آمریکایی تجربیات خود را به صورت تک‌گویی ارائه خواهند کرد. حنان هاشم، کارگردان برنامه مونولوگ حجاب گفت: این برنامه قصد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه خبری dailytexanonline؛ در این برنامه که ۲۸ مارس (۸ فروردین ۹۷) برگزار خواهد شد، گروه‌های مختلفی از بانوان هنرمند آمریکایی تجربیات خود را به صورت تک‌گویی ارائه خواهند کرد.

حنان هاشم، کارگردان برنامه مونولوگ حجاب گفت: این برنامه قصد دارد با ارائه داستان تجربیات افراد محجبه، این تصور منفی را که محجبه‌ها متفاوت هستند و با آن‌ها نمی‌توان ارتباط برقرار کرد، از بین ببرند.

وی که قبلا در دوره کارشناسی در دانشگاه میشیگان ـ دیربورن این نمایش را برگزار کرده بود، درباره تاثیر این برنامه اظهار کرد:‌ به عنوان یک محجبه که قبلا این نمایش را دیده‌ام، هنگام اجرای نمایش انگار شخص دیگری داستان شما را بازگو می‌کند و شما در طول نمایش نشان خواهید داد تمام تصورات کلیشه‌ای در مورد یک فرد محجبه اشتباه است.

داستان‌های مونولوگ برگرفته از نوشته‌های بانوان مسلمان آمریکایی در سال ۲۰۰۶ با موضوعات عشق، دوستان و خانواده است.

انتهای پیام/

ادامه مطلب + منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *