یاران آخرالزمانی!

[ad_1]

مرداد
۲۵
۱۳۹۵

یاران آخرالزمانی!Reviewed by مهندس طلبه on Aug 15Rating: 3.5یاران آخرالزمانی!امروز یه مطلبی از جناب آقای مهدی محمدی میخوندم که انصافا دلم نیومد توی سایت ننویسم، به نظرم فوق العاده بود، فوق العاده. شاید میزان متن کوتاه باشه ولی یک دریا حرف پشت این مطلب خوابیده. ان شاالله خداوند ما را در بین این یاران آخرالزمانی جای دهد، به حق خون گلوی امام حسین علیه السلام.

امروز یه مطلبی از جناب آقای مهدی محمدی میخوندم که انصافا دلم نیومد توی سایت ننویسم، به نظرم فوق العاده بود، فوق العاده. شاید میزان متن کوتاه باشه ولی یک دریا حرف پشت این مطلب خوابیده. ان شاالله خداوند ما را در بین این یاران آخرالزمانی جای دهد، به حق خون گلوی امام حسین علیه السلام.

«گاه به صحنه منطقه و تأمل در زوایای پدیده خارق‌العاده‌ای به نام «مدافعان حرم» دلالت‌های آخرالزمانی هم دارد. امروز مرد بزرگی که خود از قدمای مجاهد در راه اسلام و انقلاب است می‌گفت کنار هم نشستن ایرانی، لبنانی، عراقی، پاکستانی، افغانی و یمنی و … در یک جبهه و گاه در یک سنگر، در آوردگاهی به نام سوریه، حاوی این معناست که شاید این‌ها نه برای آنچه ظاهراً می‌بینیم، بلکه برای نقش‌آفرینی در صحنه‌ای بسیار عظیم‌تر گرد هم آمده‌اند. کارگردان این صحنه شگفت، شاید مأموریتی جهانی برای این مجاهدان در سر دارد که من و شما تنها گوشه‌ای از آن را می‌بینیم. ملیت زدایی از «مجاهدین»، شاید مقدمه جهانی‌سازی «جهاد» باشد، انشا الله»


درباره نویسنده:

من متولد شهر مقدس تهرانم!
پدرم پزشک و مادرم استاد دانشگاه هستند و خودم هم در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر(Computer) گرایش نرم افزار (Software) تحصیل کردم.
بعد از اتمام لیسانس به عللی مسیر زندگیم عوض شد و تصمیم گرفتم دانشگاه رها کنم و دیگه ادامه تحصیل ندم و بیام حوزه…

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *